Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Komarowo - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Budynek użytkowy Komarowo

Komarowo,zachodniopomorskie

450 000 zł393 m² 1 145,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 959 m²

Szczecin - Goleniów miejscowość Komarowo. Parterowy budynek produkcyjny po byłej ubojni o powierzchni zabudowy 393 m2 składający się z kilku odrębnych pomieszczeń z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy

Drzetowo,Szczecin(Komarowo + 18 km)

60 000 zł16 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:17 m²

Na sprzedaż oferuję solidny, murowany garaż położony przy ulicy Rugiańskiej miejsce, które sprawdzi się nie tylko jako bezpieczna przestrzeń do parkowania auta, ale również jako praktyczny magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Narutowicza

Śródmieście,Szczecin(Komarowo + 18 km)

93 000 zł16,20 m² 5 740,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 16,20 m , położony przy ul. Gabriela Narutowicza w Szczecinie. - garaż o solidnej, murowanej konstrukcji - Powierzchnia: 16,20.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Mierzyn

Mierzyn(Komarowo + 23 km)

11 000 000 zł1 905 m² 5 774,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 530 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana ,teren o łącznej powierzchni 5530m2. Obiekty budowlane położone na działce wchodzą w skład kompleksu autoryzowanej branży działającej.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Kurza

Szczecin(Komarowo + 18 km)

2 000 000 zł360 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:430 m²

Obiekt na cele produkcyjne lub handlowo magazynowy z zapleczem biurowym z możliwością adoptowania na cele mieszkaniowe /części piętra/- układ pomieszczeń pozwala na wydzielenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Szczecin

Dąbie,Szczecin(Komarowo + 18 km)

5 000 000 zł1 150 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Hala z częścią biurowo-socjalną o powierzchni około 1150 m2 na Prawobrzeżu - hala magazynowa około 700 m2 + część handlowa około 200 m2 + część biurowa około 200 m2 - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Jasienicka

Police(Komarowo + 12 km)

2 500 000 zł965 m² 2 590,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 874 m²

Na sprzedaż budynek biurowy w Policach przy ul. Jasienickiej. Powierzchnia użytkowa budynku to 965 m2, składa się z parteru oraz piętra, z możliwością rozbudowy o dodatkowe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Szczecin

Dąbie,Szczecin(Komarowo + 18 km)

13 000 000 zł3 250 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Hala wyposażona w dwie bramy z poziomu 0 oraz 4.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż Szczecin

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin(Komarowo + 18 km)

70 000 zł17 m² 4 117,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:17 m²

Do sprzedaży Garaż murowany na osiedlu Zawadzkiego Klonowica , wyłącznie dla mieszkańców tego osiedla ze względu na umowę ze zbilk Konstrukcja wykonana z bloczków , przeznaczona do.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona, ul. Rzemieślnicza

Kliniska Wielkie(Komarowo + 9 km)

2 500 000 zł700 m² 3 571 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nietuzinkowa nieruchomość komercyjna oddalona 40 km od Szczecina i 12 km od Goleniowa. Do drogi szybkiego ruchu S6 tylko 2 km Kliniska Wielkie ul. Rzemieślnicza na sprzedaż wielofunkcyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Komarowo

Komarowo,zachodniopomorskie

185 000 zł240 m² 770,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Polecamy halę magazynową (można wykorzystać do innych celów), o powierzchni 240m2 zlokalizowaną w małej miejscowości w sąsiedztwie Goleniowa. Hala jest konstrukcji murowanej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij